PÕNNIPESA HUVIKOOL
KALURI TEE, HAABNEEME
 kell esamasp. teisip.kolmap.  neljap. reede
 15.15 


Isemoodi
loovustuba
2 - 6 a.
õp. Eveli Apri
Noorte saal
40 min


 
 15.30
 Klaverikool
3 - 7 a.
www.kalverikool.ee
õp. Veeda Kala
Põnnipesa kontoriruumis
45 min
 Judo
3-7 a.
õp. Tõnis Trell
Noorte saal
40 min


16.00
Ujumine
algajad
õp. Kristiina Arusoo
Viimsi Spa
(lapsed viiakse
tundi autoga - vanem
tuleb kell 17.00 
Viimsi Spasse järgi) 
40 min



Jooga
5 - 7 a.
õp. Grete
alg 10.10.19
Elujõusaalis
45 min

 16.15
Robootika
3 - 7 a.
õp. Diana Pänamaa
Noorte saal
45 min
    
 16.45 Ujumine
edasijõudnud
I tase
õp. Kristiina
Viimsi Spa  
(lapsed jalutavad spasse - vanem
tuleb kell 17.45
Viimsi Spasse järgi) 
40 min
 
 
 16.50

 
 Ly-Lumiste laulustuudio
õp. Ly Lumiste
Noorte saal
45 min
 
17.00    
Jooga
3 - 4 a.
õp. Grete Sutrop
alg. 10.10.19
Elujõusaalis
35 min
 
17.30 
Ujumine
edasijõudnud
II tase
õp. Kristiina Arusoo
Viimsi Spa
(lapsed jalutavad Spasse - vanem
tuleb kell 18.30 
Viimsi Spasse järgi) 40 min
 

 
PÕNNIPESA HUVIKOOL
HUNDI TEE, HAABNEEME
 kell esamasp. teisip. kolmap.neljap. reede
15.10Isemoodi
loovustuba
1 - 4 a.
õp. Eveli Apri

Kaisupõnnid
40 min




 
 16.00Isemoodi
loovustuba
1 - 4 a.
õp. Eveli Apri
Pisipõnnid
Kuni 1.11. 
Heki teel
40 min
 



 
 16.00 Ujumine
algajad
õp. Kristiina Arusoo
Viimsi Spa 
(lapsed viiakse
tundi autoga - vanem
tuleb kell 17.00
Viimsi Spasse järgi)
40 min



PÕNNIPESA HUVIKOOL
MARJAMAA TEE, METSAKASTI

kell esamsp. teisip. kolmap. neljap.reede
 15.05


 Jooga
5 - 7 a.
õp. Grete Sutrop

alates 10.10.19
Saalis
35 min

 15.30    
Robootika
3 - 7 a.
õp. Diana
Pänamaa
Pesade ruumis
45 min
 16.00Isemoodi
loovustuba
1-5 a.
õp. Eveli Apri 
Õnnede ruumis
40 min
Ujumine
algajad
õp. Kristiina Arusoo
Viimsi Spa
(lapsed viiakse
tundi autoga - vanem
tuleb kell 17.00
Viimsi Spasse järgi) 
40 min
   
 16.45  Ujumine
edasijõudnud
I tase
õp. Kristiina Arusoo
Viimsi Spa
(lapsed viiakse
tundi autoga - vanem
tuleb kell 17.45
Viimsi Spasse järgi) 
40 min